Przejdź do treści

Listwy oświetleniowe ścienne

listwy sufitowe ledowe

Listwa oświetleniowa ścienna to produkt, który charakteryzuje się wyjątkowymi walorami estetycznymi. Poszczególne modele różnią się między sobą nie tylko wymiarami, ale również stylistyką. W efekcie niezwykle łatwo jesteśmy w stanie dopasować konkretne produkty do estetyki naszego pomieszczenia i tego, jak finalnie chcemy, by ono wyglądało.

Bardzo często listwy to jeden z główny dekorów danego wnętrza. Jest to wspaniałe rozwiązanie, które przypadnie do gustu szczególnie tym osobom, które pragną za pomocą niewielu elementów całkowicie odmienić dane pomieszczenie. Nie jest to także rozwiązanie kosztowne, jeśli więc nawet dysponujemy małym budżetem, znajdziemy propozycje, które całkowicie nas usatysfakcjonują. Typ wnętrza nie jest istotny. Listwa LED ścienna sprawdzi się tak samo dobrze zarówno w kuchni, łazience, przedpokoju, sypialni, jak i w gabinecie, a nawet w lokalu usługowym.

Listwa ścienna LED

Listwa ścienna LED sprawdzi się w wyznaczaniu przestrzeni i dzieleniu stref w danych pomieszczeniach. Za jej pomocą oddzielimy na przykład część wypoczynkową, kuchenną i jadalnianą we wnętrzu, gdzie połączyliśmy salon z aneksem kuchennym. Odpowiednie rozmieszczenie listew jest w stanie również optycznie powiększyć naszą przestrzeń. Propozycja ta sprawdzi się u osób, które szukają rozwiązań na wprowadzenie do kompozycji estetycznych podziałów i proporcji.

Listwy ledowe ścienne posiadają na swojej powierzchni miejsce, gdzie powinniśmy umieścić taśmę led. Ich montaż nie jest więc skomplikowany. Zajmie nam jedynie kilka chwil. Również montaż profilu do ściany nie jest trudny i w większości przypadków będzie nam potrzebny jedynie odpowiedni klej. Co ważne pamiętajmy, że możemy samodzielnie wybrać kolor diod ledowych, które zastosujemy. Dopasowanie sztukaterii do kompozycji jest więc jeszcze łatwiejsze i będzie prezentować się jeszcze lepiej.

Sztukateria LED

Sztukateria LED coraz bardziej zyskuje na popularności. Jej montaż sprawdza się nie tylko w mieszkaniach oraz domach, ale również w pomieszczeniach biurowych i lokalach użytkowych. Listwy oświetleniowe ścienne z powodzeniem mogą nam posłużyć jako dodatkowe źródło światła. W każdym przypadku efekt jest zdumiewający. Za ich pomocą wyróżnimy dekorację ścienną, ciekawą fakturę na ścianie, dzieło sztuki. Listwy ścienne LED często montuje się w kuchni nad blatem roboczym.

Również w sypialni i w pokoju dziecięcym sprawdzą się one doskonale. Każdy młody gracz doceni kolorowe ledy, które doskonale dopasują się do jego sprzętu komputerowego. Także pokój młodszych dzieci zyska, jeśli zamiast lampki nocnej wykorzystamy listwy LED ścienne o łagodnej i przytulnej barwie światła. Świetnym pomysłem jest zamontowanie tego typu produktów w garderobie. Często niestety jest to miejsce, gdzie nie możemy zastosować tradycyjnego oświetlenia, a za pomocą niedużych modeli listew możemy sprawić, że problem ten zostanie rozwiązany.