Przejdź do treści

Panele ścienne 3D

panel ścienny wizualizacja

Panele ścienne 3D, czyli optyczne powiększenie pomieszczenia

Nowy dom czy remont mieszkania to doskonały moment na to, by w końcu rozplanować wszystko według własnego gustu. Wiele osób myśli, że aby dokonać wielkich zmian, trzeba poruszyć niebo i ziemię. Nie zawsze jednak jest to konieczne. W przypadku całkowitej zmiany oblicza pomieszczenia lub całego domu wcale nie musimy wiele robić. Wystarczy postawić na ciekawe, nowoczesne elementy wykończeniowe, w tym panele ścienne 3D.

Panele 3D to w ostatnim czasie aranżacyjny hit. Wprowadzają do każdego wnętrza nieszablonowy, nietuzinkowy klimat, nadają mu głębi oraz sprawiają, że optycznie się powiększa. Kasetony 3D to mnóstwo rewelacyjnych rozwiązań, które mogą się od siebie diametralnie różnić, mimo faktu wynikającego z użycia tego samego materiału.

Panele 3D dedykowane ścianom charakteryzują się ciekawymi strukturami oraz nieregularnymi powierzchniami. Śmiało mogą imitować różnorodne kształty, a ułożone w różnorodny sposób tworzą intrygujące nierówności. Trójwymiarowa ściana 3D to strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy odmłodzić pomieszczenie, przemianować je na nowoczesne i zachwycające.

Płyty dekoracyjne 3D – czy warto?

Dekoracja ściany płytami 3D z roku na rok staje się popularniejsza. Dzieje się tak dlatego, że każdy chce mieć w swoim domu odrobinę wyjątkowości i nowoczesności. Panele 3D to bardzo dobry trop zwłaszcza obecnie. Tak naprawdę wystarczy jeden wzór, by stworzyć kilka różnorodnych aranżacji, a wszystko zależy od tego, jak zostaną ułożone na konkretnej ścianie.

Płyty dekoracyjne na ściany zazwyczaj są swego rodzaju dodatkiem. Rzadko kiedy wyklejamy nimi całe pomieszczenie. Praktycznie w każdym przypadku wystarczy, jeśli zamontujemy je na jednej ścianie, a resztę pomalujemy dopełniając aranżację. Płyty ścienne charakteryzują się wypukłymi kształtami, zazwyczaj nawiązują do jakichś figur geometrycznych. Jednak na rynku nie brakuje też takich, które cechują się fantazyjnymi wzorami. To, co wyróżnia panele ścienne 3D jest fakt, że potrafią być niezwykle spójne, a ponadto bardzo wytrzymałe i odporne na zanieczyszczenia czy wilgoć. Ich montaż jest bardzo łatwy, a sprawdzają się tam, gdzie marzymy o diametralnej zmianie. Kiedy już mamy za sobą wiele różnorodnych kolorów i nie chcemy następny raz zastanawiać się nad zmianą z farbą w roli głównej, koniecznością jest zwrócenie uwagi właśnie na kasetony 3D.

Cena i montaż paneli ściennych 3D

W naszym sklepie króluje różnorodność, dlatego każdy zainteresowany panelami 3D znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Oferujemy nietuzinkowe, nieszablonowe, ciekawe, wpadające w oko komponenty, za pomocą których można całkowicie odmienić oblicze salonu, sypialni, przedpokoju, kuchni, a nawet łazienki. Panele 3D styropian to wytrzymałe wykończenie, które nie podda się nawet sile dzieci rozpieranych energią. Panele ozdobne na ściany to szacunkowo bardzo niski koszt w stosunku do otrzymanego efektu. Co więcej, produkty, które zakupisz w naszym sklepie możesz zamontować praktycznie samodzielnie, bez pomocy fachowców, co jeszcze bardziej obniży koszty aranżacji.