Przejdź do treści

Listwy oświetleniowe sufitowe

listwa oswietleniowa MAX11

Listwy LED sufitowe są coraz częściej wykorzystywanym rozwiązaniem na efektowne wykończenie sufitu w naszym domu. Jest to nie tylko niepowtarzalny, ale również oryginalny sposób, by całkowicie odmienić wnętrze. Szeroki wybór nie tylko wielkości, ale również różnych kształtów profili sprawia, że każdy zainteresowany tego typu rozwiązaniem znajdzie coś dla siebie. Nie ma znaczenia, czy potrzebuje on listew do wnętrza klasycznego, minimalistycznego, eleganckiego, czy loftowego, ekstrawaganckiego i oryginalnego. W każdym tym przypadku znajdzie się taki model produktu, który doskonale uzupełni kompozycje.

Listwa LED na sufit posiada na swojej powierzchni miejsce na przyklejenie paska ledowego, więc do wnętrza zostaje wprowadzone delikatne i subtelne źródło dodatkowego oświetlenia. Możemy samodzielnie zdecydować, jaki konkretnie będzie miało ono kolor, tak by doskonale współgrało z resztą elementów. Oprócz różnych kolorów diod możemy również wybrać ciepłą, zimną lub neutralną barwę światła białego.

Listwa oświetleniowa sufitowa

Listwa oświetleniowa sufitowa to rozwiązanie coraz częściej stosowane w domach i lokalach usługowych nie tylko ze względów estetycznych. Jest to bowiem również sposób na zaoszczędzenie energii. Diody LED cechują się niskim jej zużyciem, co w przypadku wielu punktów oświetleniowych tego typu przekłada się na zmniejszenie rachunków. Listwy sufitowe LeD wprowadzają przytulny klimat do wnętrza i sprawiają, że w kilka chwil możemy całkowicie je odmienić. I to bez remontu i zmieniania całej kompozycji. Tego typu produkt doskonale sprawdzi się także w przypadku lokali gastronomicznych, szkół tańca, pubów, czy w salonach kosmetycznych.

W kwestii ich zastosowania ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Jeśli wybierzemy listwy przysufitowe LED dobre jakościowo, bez obaw będziemy mogli zastosować je również w łazienkach i kuchniach, czyli pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności powietrza. Należy jednak zwrócić uwagę również na to, czy nasz zestaw jest dostosowany do tego typu pomieszczeń.

Profile led sufitowe

Profile led sufitowe do kupienia są w różnych modelach i wielkościach. Z łatwością zmienimy również ich kolor. Jeśli więc pragniemy idealnie dopasować naszą aranżację i sprawić by każdy nawet najmniejszy szczegół był dopracowany, możemy to zrobić. Łatwy montaż tego typu produktów sprawia, że cała praca zajmie nam dosłownie kilka chwil. Bez problemu poradzą sobie z nią również te osoby, które do tej pory nie miały styczności z podobnymi pracami wykończeniowymi. Co ważne listwy wykorzystamy nie tylko w przypadku sypialni lub salonu, ale również pokoju dziecięcego, garderoby kuchni czy łazienki.

W sypialni ledy sufitowe mogą zastąpić nam lampki nocne i wprowadzić do pomieszczenia relaksujący klimat. Podobnie sprawa ma się w przypadku łazienki. Również dzieci i młodzież z pewnością ucieszy się, gdy listwy sufitowe led pozwolą wprowadzić do ich pokoi oświetlenie w ulubionym kolorze.